Messt Kafe-Restoran

Messt Kafe Restoran’ı buraya ekleyip eklememe konusunda çok tereddüt yaşadım. En sonunda olumlu-olumsuz bütün yorumlarımla birlikte ekleyip, en azından bir fikir sahibi olmanızı istedim.

Messt Kafe ve Restoran manzara ve işletme olarak çok güzel bir yer. Daha çok muhafazakar kesime hitap etmekle birlikte her türlü insanın uğrak mekanı.. Özellikle bahar ve yaz aylarında bahçesinde oturup, köprüyü ve muhteşem boğazı izlemek çok güzel bir keyif..

İçecekler konusunda da başarılı, taze meyve suları sipariş verdiğiniz an sıkılıyor, limonatasıda lezzetli.. Kahve konusunda çok başarılı olamasalarda idare ediyor.

Yemekler benim yazıp yazmamam konusunda beni etkileyen en büyük faktör.. Daha önce bizzat benim ve ailemin, bir kaç kez yediğimiz şeylerden midemizin fazlaca rahatsız olduğu oldu. Fakat, en son gittiğimizde yediğim ‘Sebzeli Noodle’ gayet başarılıydı.

Sonuç olarak Messt Kafe-Restoran gidilip görülmeye, bahçesinde bir çay içip, arka bahçedeki yavru köpekler ile oynamaya değer…

fotoğraf (8)

Reklamlar

One thought on “Messt Kafe-Restoran

  1. Mest Cafe’ye gitmek nasip olmadı Lakin Bahçesinde köpeklerine sahip çıkması gurur verici..Bir semtin hayvanları bizlerden kaçmıyor ise orada rahatça yaşayabilirsiniz Çünkü çok kaliteli iyi komşularınız olacaktır..Ayça

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s